Sleduju

Švýcarák (2016)

30. listopadu 2017 v 18:20 | Sakay
Šílený, bizarní, dojemný film. Proč "švýcarák"? No to víte, to jen jeden týpek použil mrtvolu Daniela Radcliffa jako švýcarský nožík, ke všemu možnému, aby přežil a dostal se z opuštěného ostrova. A vlastně se stali nejlepšími přáteli. A vlastně jsem na konci uronila i pár slz! A teď si pouštím soundtrack, který jsem si zamilovala, stejně jako tenhle trhlej film.


Film najdete online nebo na ulozto s titulkama. Určitě doporučuju mrknout.

IT

10. září 2017 v 21:38 | Sakay
Výsledek obrázku pro it

TO, největší hororová klasika známá hlavně knižně, samozřejmě, od Stephena Kinga. Nepropásněte kino, dokud to dávají, protože tohle je prostě geniální! A chválím to tady nejen jako horor, ale i jako "film". Kromě lekaček, který nesmí chybět, si užijete i spoustu vtípků a srandovních scén, takže když jsem se nebála, tak jsem se pořádně nasmála :) Parta kluků loserů a jedné krásné slečny, kdy je všechny děsí šílený vysmátý klaun (mimochodem..mě se ten klaun fakt líbil:D), školní parchanti, co je šikanují... koktající Billy, kterému se "ztratil" bráška Georgie... úchylnej kámoš... tyvaďo, já se na to asi podívám znovu :D Fakt jeden z absolutně nejlepších hororových zážitků - není nouze o strach, šoky, creepy scénky, klauny, srandu, ale není to nic jako V zajetí démonů a podobně, jestli mi rozumíte, vůbec tu nejde o to vyděsit nás nějakou zrůdou nebo démonem... V tomhle je mnohem víc :) Rozhodně si to nenechte ujít :)


Wonder Woman (2017)

26. června 2017 v 14:47 | Sakay

Angry Birds ve filmu!

21. června 2017 v 20:15 | Sakay

Výsledek obrázku pro angry birds ve filmu online

Konečně jsem se dostala k Angry birds ve filmu! Najdete to v pohodě na uloz.to nebo na sledujufilmy.cz :-) Naposledy jsem psala o Mazlíčkách, ale tohle bylo mnohem lepší. Víc jsem se pobavila, a to od začátku do konce. Mělo to rychlý děj, bylo to vtipné a roztomilé :D Pokud angry birds i hrajete, je to takové malé plus, víte, který pták co dělá, který vybuchuje a ták...ale i nehráčům se to bude líbit! Na sto procent můžu doporučit, moc povedené :-)

Tajný život mazlíčků

18. června 2017 v 15:15 | Sakay

Co dělají vaši čtyřnozí miláčci, když nejste doma? Odpověď na otázku, kterou se trápí každý kočičkář a pejskař, najdete v animované komediální lahůdce Tajný život mazlíčků. Max a Katie jsou spřízněné duše, ti naprosto nejlepší kámoši na světě. Co na tom, že Max je pes a Katie člověk? Kdyby se Katie každý den na dlouhé hodiny neztrácela a nenechávala Maxe samotného v jejich bytě, byl by nejspokojenější hafan pod sluncem. Takhle to aspoň platilo do chvíle, kdy si Katie přivedla z útulku chlupaté psí monstrum jménem Baron a rozhodla se, že od té chvíle budou žít ve třech.

Proč právě on?

13. června 2017 v 10:51 | Sakay

Proč právě on? jsem si na doporučení stáhla... a hned po první vteřině taky stáhla zvuk, protože je to neskutečně sprostý :D

Pod zemí

7. června 2017 v 15:46 | Sakay

Jestli se chcete bát...je tu Pod zemí...

Zahradnictví: Rodinný přítel

30. dubna 2017 v 18:31 | Sakay
Filmová trilogie ZAHRADNICTVÍ se skládá ze tří samostatných filmů odehrávajících se na pozadí nejdramatičtějších období minulého století a časově předchází oblíbenému snímku Pelíšky. Vypráví o třech rodinách: rodině leteckého radiotelegrafisty, rodině majitele kadeřnického salonu a rodině majitele zahradnictví. Obsáhne 20 let života postav, které musely v těchto pohnutých časech prožít nejlepší léta svých životů. RODINNÝ PŘÍTEL je melodrama odehrávající se ve 40. letech za německé okupace. Tři mladé ženy a dvě děti čekají na návrat svých vězněných mužů a otců. Válkou vynucenému rodinnému společenství obětavě pomáhá rodinný přítel a lékař Jiří. Film je příběhem lásky, která nesměla být naplněna, vypráví o věrnosti, touze, vině a lásce, o odchodech a návratech, o rodině, rodičích a dětech. Jde o rodinný portrét viděný pohledem žen, které osud svedl dohromady. (ČSFD)


Pád do tmy 1, 2

25. dubna 2017 v 19:46 | Sakay

Skupinka holek se vydává na průzkum jeskyně, kterou ještě nikdo neobjevil. Jsou zkušené horolezkyně a v opuštěné jeskyni...co by se jim mohlo stát?

Akce začíná poměrně brzo. Když se totiž zasype vchod a skupinka musí pokračovat dál, nalézají např. hornickou helmu a velmi staré horolezecké náčiní. Kdyby zde ale už někdo byl, přece by to tu pojmenoval? Jedině...že by se už nedostal ven.

Recenze: Kruh

22. dubna 2017 v 19:14 | Sakay

Mama

31. března 2017 v 18:41 | Sakay
Panebože... tohle je přesně ten typ hororů, který miluju a který nesnášim.

Protože jsem slyšela jen samé chvály, musela jsem se už konečně podívat. Takže místo toho, abych se slunila na zahradě, když je tak krásně, jsem si pustila Mamu. A první věc, kterou musím zmínit a která mě nadchla - tenhle horor měl příběh! Některé jiné jsou prostě jen o lekačkách, zrůdách, strachu, a pak jsou tu tyto, které mají třeba i nějaké vysvětlení a pointu. Připomnělo mi to např. horor The Boy, který se na konci taky rozuzlil a taky se mi hodně líbil :-)

Tak to byl důvod, proč se mi to fakt líbilo. Ale, panebože... já se vždycky tak bojim, že dostanu infarkt! A tohle byl ukázkovej příklad, kdy ho možná fakt dostanete :D Hrozná lekačka. Jsou i horší, ale Mama je pořád někde hodně vysoko na seznamu!

Celkově fakt fajnej film, co vám budu povídat. Budete se bát, dostane se vám smysluplnýho konce... akorát mě teda štvalo, že hlavně ze začátku byly scény tak tmavý, že jsem skoro nic neviděla. V tom monitoru jsem se akorát odrážela já a občas jsem zahlédla něčí oko, ruku, odlesk na okně :D To jediný nemusim, když je to prostě pořád a pořád jen ve tmě.

Bacha, gif v c.č.

Kráska a zvíře

31. března 2017 v 12:41 | Sakay
Výsledek obrázku pro kráska a zvíře 2017 gif

Seznam hororů, které jsem viděla

26. března 2017 v 19:09 | Sakay
Ze srandy jsem si sepsala horory, které jsem už viděla... asi to nebude vše, jen to, na co jsem si zrovna vzpomněla. A teda, myslela jsem, že jich bude víc :D Horory mě baví docela dost, občas je to takovej hec "tak a teď se budu bát!" :-) Škoda, že kamarádi v tom takovou zálibu nemají... a jen málokdy je vytáhnu do kina :D Naposledy jsem byla v kině (už je to dávno) na Annabelle a hrozně jsem se lekala :D Možná že horší ale bylo V zajetí démonů...

Hrozně se chci taky podívat na Mama a Žena v černém 2 (no, jak tam hraje Harry, žejo...:D), takže se časem seznam určitě rozšíří :-) A do komentářů mi určitě napište, který nejhorší horor v životě jste viděli! Za mě asi to V zajetí démonů.

+jedna super zajímavost: když v hororu hraje nějaký známý herec, tak se nebojím :D tzn. The Boy, Maggie, Osvícení, Ospalá díra a další...


Jde to přečíst? :'D a klidně si napište, kdybyste na některý film chtěli recenzi

Before the Flood

4. března 2017 v 19:42 | Sakay
Je s námi konec?

americký environmentální dokumentární celovečerní film o globálním oteplování z roku 2016

Výsledek obrázku pro before the flood


Ústřední postavou snímku je herec a posel míru při OSN Leonardo DiCaprio, který odkrývá alarmující svědectví o současných problémech spojených s klimatickými změnami a hledá řešení, jak předejít fatálním dopadům na náš budoucí život. V pořadu jsou i rozhovory s předními osobnostmi jakými jsou Barack Obama nebo Elon Musk a další.

Tahle hodina a půl mi dala hrozně moc. Od začátku do konce jsem to sledovala skoro jako nějaký napínavý film :D Leonardo DiCaprio mohl na vlastní oči vidět problém globálního oteplování např. v Indii nebo na Arktidě a mimo jiné udělal i rozhovory např. s Barackem Obamou. Je zde naprosto srozumitelně, jasně a zajímavě vysvětleno proč je globální oteplování reálná hrozba, co vše ji zapřičiňuje - zbytečně - a i jak my sami můžeme něco změnit. (Není to tedy jen o tom vykecat díru do hlavy, jak velký problémy svět má, ale taky dává řešení.)

Dozvíte se, proč hynou korálové útesy, jak neefektivní je produkce hovězího masa, informace o skleníkových plynech, o kácení deštných pralesů a palmovém oleji...a mnoho dalšího...

Např. jedna z mnoha zajímavostí z filmu: za pouhých 30 let uhynulo 50% korálových útesů. Oceán dokáže vstřebat část oxidu uhličitého, zhruba 1/3, ale my svět zahlcujeme už tak moc, že je jednoduše přesycen. My sami si zbytečně planetu ničíme, zbytečně - a stačilo by se víc zajímat a víc se o tom dozvědět. Before the Flood je ideální věc, jak začít :-)


(dostupné na uloz.to s českým dabingem)


Smrt ve tmě

26. února 2017 v 10:41 | Sakay
Související obrázek

Přelet nad kukaččím hnízdem

22. ledna 2017 v 12:05 | Sakay
Přelet nad kukaččím hnízdem (v originále One Flew Over the Cuckoo's Nest) je americkýfilm z roku 1975 režiséra Miloše Formananatočený podle románové předlohy spisovatele Kena KeseyhoVyhoďme ho z kola ven v hlavní roli s Jackem Nicholsonem.

Výsledek obrázku pro Přelet nad kukaččím hnízdem

Tohle je náš svět

10. ledna 2017 v 16:59 | Sakay
Výsledek obrázku pro tohle je náš svět


Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec (Viggo Mortensen) svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa.

Just Like Heaven

23. prosince 2016 v 12:36 | Sakay
No co jiného se mi mohlo vybavit pod názvem A co když je to pravda?

Související obrázek

Romantická komedie A co když je to pravda? vypráví příběh dvou lidí, kteří dokázali, že láska je opravdu nesmrtelná.

Nedotknutelní

23. prosince 2016 v 12:28 | Sakay
Související obrázek

Grinch

17. prosince 2016 v 14:02 | Sakay
Výsledek obrázku pro grinch

Anděl Páně 2

17. prosince 2016 v 13:57 | Sakay

Recenze: Než jsem tě poznala

8. října 2016 v 14:32 | Sakay
Výsledek obrázku pro než jsem tě poznala

"Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise…
Romantický příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět. S ním však i otázku, jak vysokou cenu je člověk ochoten zaplatit za štěstí toho, koho miluje."

Recenze: Ospalá díra

8. října 2016 v 12:34 | Sakay

Výsledek obrázku pro ospalá díra film

Ospalá díra, film z roku 1999, horror s detektivními prvky. Tim Burton. Johnny Depp.

Recenze: Osvícení

27. září 2016 v 13:34 | Sakay
Výsledek obrázku pro osvícení

Osvícení je klasický horror, ve kterém má hlavní roli Jack Nicholson. Všechna hrůza, napětí a šílenost filmu je tu vlastně hlavně díky němu. Víc creepy herce snad ani neznám!

Recenze: Dítě Bridget Jones

21. září 2016 v 12:28 | Sakay

Výsledek obrázku pro dítě bridget jones

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala.
 
 

ReklamaDelta Spirit, BVB, BMTH, Falling in Reverce, Shinedown, MyChemicalRomance, EscapeTheFate, Adam Lambert, James Blunt
Walking Dead, Chůva k pohledání, BigBang Theory, Hannibal, Sherlock, Pretty Little Liars
Twilight Saga, Dead Man, Kung-fu Panda, Alice in Wonderland, Když mi bylo poprvé 20
Čajomilec, knihy, vintage, tulipány, pandy, smoothies, Johnny Depp
Grav3yardgirl, Cian Twomey, CutiePieMarzia