Daredevil

26. května 2018 v 14:01 | Sakay |  Sleduju
Hell's Kitchen, Manhattan. Čtvrť nevalné pověsti, kde vládne zločin, ale také místo, které je domovem mnoha normálních Newyorčanů. Na jedné straně se vynořuje král podsvětí, který pro svůj sen o lepší budoucnosti svého území neváhá uplácet, vydírat a vraždit. Na straně druhé je zdánlivě obyčejný advokát, který zjišťuje, že pro vítězství spravedlnosti někdy právo samotné nestačí. To, že od svých devíti let nevidí, je pro něj jen malým handicapem. Jeho zbývající smysly jsou totiž mimořádně silné. Vyzbrojen touhou chránit své město si Matt Murdock skrývá svou tvář a vydává se do boje se zločinem.
(CSFD)
Další Marvelův hrdina - DAREDEVIL. A začala jsem na něj koukat jen z jednoho důvodu - v druhé sérii se měl objevit Punisher! A taky že jo a bylo to skvělý! A samotný Daredevil? Na Punishera u mě nemá, ale jinak to je dobrý seriál. Je tam spousta akce, bojů, přátelství i romantiky. Matt Murdock jako malý oslepne, ale skvěle se vycvičí v boji, přes den je právníkem a v noci pod maskou zachraňuje své město Hell's Kitchen. Jeho nejlepším přítelem je Foggy, kterému ale to neustále zatajování, modřiny a zranění začnou být už podezřelé a navíc se tu objeví ještě krásná Page, novinářka. Jsou dobrými přáteli, ale být Mattovým přítelem znamená být v neustálém nebezpečí...
Díly jsou celkem i napínavé, nehltala jsem sice díl za dílem, ale vždycky jsem si to večer k odpočinku pustila a nakonec se mi to fakt líbilo, takže můžu doporučit. Za mě krásných 80%.

Související obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama