Pojďme si poslat dopis!!

25. března 2018 v 11:00 | Sakay |  Píšu
Všechno retro se postupně vrací, všimli jste si? Celkově mám pocit, že se dějiny prostě jen pořád dokola opakují, z nostalgie :) Ale je to super! Ať už móda, slovní hříčky, hudba...všechno mě fakt baví. A když už se vrátili gramofony, třeba se někdy vrátí i WHsky :'D
A co by se mi líbilo ještě víc... kdybychom si posílali dopisy. Jasně že se nechci vzdát mobilu, facebooku, to ani náhodou. Ale co si jednou za čas poslat dopis? Přiložit nějakou fotku, básničku, nebo poslat kamarádce třeba knížku k přečtení! Někdy minulý rok po facebooku kolovala akce, kdy jsi dostal něčí adresu a měl jsi tomu cizinci poslat nějakou knížku. Tvoje adresa pak zase kolovala dál a někdo cizí poslal knížku tobě. Nezúčastnila jsem se, ale přišlo mi to jako skvělý nápad.
No, vlastně jsem nechtěla psát nijak dlouhý článek, jen mě zase jednou zaujalo téma týdne a musela jsem vám rychle povědět, jak mě nápad s psaním dopisů zase strašně nadchl!

Hele, a co kdyby...co kdybychom si povyměňovali adresy, přes email, a nějaký ten dopis si napsali?
můj email je rosa.van.dijk@email.cz ;) ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Life one girl Life one girl | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 11:12 | Reagovat

Tvůj nápad je super. Já moc ráda dostávám dopisy a i je ráda píšu.Pokud nepíšu pozdě tak dej vědět a něco si pošleme O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama