Moje nedočtené knižní série

2. července 2017 v 16:48 | Sakay |  ČTU
Čauky,
v minulém článku jsme se podívali na trilogie, tetralogie (:D), které jsem úspěšně dočetla úplně celé. A dnes se podíváme na ty, které jsem nedočetla a asi nikdy už nedočtu.

Roztomilé malé lhářky od S. Shepard - achjo... kdyby těch knížek nebylo milion a kdyby se tam taky něco vyřešilo, klidně bych si to ráda dočetla. Mám doma první tři díly a stačilo. Četlo se mi to fakt dobře, ale mrzí mě, že je to jako v tom seriálu - prostě se to jen zamotává a nedává žádné odpovědi. Navíc jsem zaslechla, že po 4. díle je to navíc i nuda, takže se to čte špatně. Pokud jste se někdo prokousal nakonec, klobouk dolu :D

Označená, Vyvolená, Zmrzačená?? a tak dále, tedy Škola noci od K. Cast - hej! tohle se mi fakt líbilo, sakra! Jenže... 11 dílů, really? -_- to mě prostě odrazuje. Peníze na to si všechno koupit nemám, stejně bych to pak asi nečetla dvakrát a půjčovat všechno v knihovně se mi taky nechce. Lidi, bože, proč někdo vydává tolik dílů??

Upíří deníky - ehm, k tomu nemůžu ani moc napsat, četla jsem jen první díl a hrozně mě to nebavilo a nelíbilo se mi to (jen můj názor).

Levá ruka boží od P. Hoffmana - to je něco úplně jiného, má to jen tři díly a podle mě budou všechny dost zajímavé. Akorátže jsem to ale rozečetla už na základce a nějak se k tomu pak nevrátila... každopádně určitě dobré fantasy/sci-fi, si myslim :))

A na závěr... Narnie. Stejně jako filmy, nelíbila se mi ani knížka a pravděpodobně se k tomu už nevrátím.

A co vy, co máte a nemáte dočteného? Shodujeme se spolu v něčem? :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mish Mish | 3. července 2017 v 23:36 | Reagovat

PLL jsem taky rozečetla a i když jsem si myslela, že je dočtu, protože to bylo celkem fajn, tak jsem u 3 dílu přestala, ani nevím proč.

2 Switch Switch | E-mail | Web | 5. července 2017 v 13:00 | Reagovat

Většinou dočtu všechny série, které rozečtu :D dříve či později.
Ale u té Narnie se fakt nedivím, trpěla jsem u ní a to tak že velmi:D

3 Ennie Ennie | Web | 6. července 2017 v 14:34 | Reagovat

Upíří deníky a Malé lhářky znám jen seriál. Ale Levá ruka boží to je něco jiného! Ty knihy se mi líbily - bohužel jsem se nedostala k třetímu dílu :/. Snad ho někdy seženu a přečtu :).

4 Domčí Domčí | Web | 12. července 2017 v 11:26 | Reagovat

Knížky ze série Škola noci mám doma všechny, nicméně jsem na tom podobně jako ty. To, že těch dílů je tolik mě trochu odrazuje. Navíc, četla to kamarádka, a prý jsou ty díly hrozně zdlouhavé, tak i proto se mi do toho moc nechce.

Upíří deníky jsem četla když mi bylo tak 14. Mám doma asi 8 nebo 9 dílů. A musím říct, že mě to opravdu bavilo. Až nedávno jsem zjistila, že těch dílů je daleko víc. Plus nějaké další série jako Stefanovy deníky atd. Nemám v plánu je dokupovat a dočítat, hlavně už si to asi nějak nevybavuji. Ale třeba jednou.  

Co se týče Narnie, tak tady asi platí, že mě filmy bavily víc než knihy. Četla jsem asi první 4 díly, a je to opravdu spíš čtení pro mladistvé. Nicméně, tohle je série, kterou si chci dočíst i proto, že filmy mě bavily a když Narnie začínala, byla jsem do ní blázen.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Delta Spirit, BVB, BMTH, Falling in Reverce, Shinedown, MyChemicalRomance, EscapeTheFate, Adam Lambert, James Blunt
Walking Dead, Chůva k pohledání, BigBang Theory, Hannibal, Sherlock, Pretty Little Liars
Twilight Saga, Dead Man, Kung-fu Panda, Alice in Wonderland, Když mi bylo poprvé 20
Čajomilec, knihy, vintage, tulipány, pandy, smoothies, Johnny Depp
Grav3yardgirl, Cian Twomey, CutiePieMarzia