The Boy, pohádkový horor

6. března 2016 v 17:45 | Sakay |  Sleduju
Čábrs!

The Boy je nový horor, který zrovna přišel do kin. Já na něm byla s kamarádkami a fakt se mi moc líbil! Zaujal mě fakt hodně příběh, tomu dávám deset bodů :D Nebyla to klasika, jako horor založený jen na děsivých scénách, krvi, lekačkách, ale v podstatě bez většího smyslu či pointy. Příběh The Boy byl neskutečně zajímavý, ale abych nespoileřila, popíšu ho vám jen docela stručně :)


Greta (Maggie z Walking dead btw) přijede z Ameriky do Británie, aby zde pár měsíců hlídala dítě. Jeho rodiče se chystají na dlouhou dovolenou. Jejich dům leží na samotě, je to takové menší sídlo (creepy). Jediný, kdo tam přijíždí, je kluk dovážející jídlo (no jasně že se zamilujou:). V šoku Greta zůstane v tu chvíli, kdy jí s naprostým klidem postarší pár představí svého syna Brahmse. Zhruba osmiletý... osimletá porcelánová panenka. Greta dostane pokyny, kdy ho má "vzbudit", oblékat, dávat mu jíst, co mu číst a jakou hudbu mu pouštět. Také díky velkému platu se tedy rozhodne zůstat.
Hned jak rodiče odjíždějí, nechá panenku panenkou a hledí si svého. To trvá několik dní, kdy se ale dějí velmi zvláštní a děsivé věci... Když už to je ke zbláznění, rozhodne se Greta následovat pravidla a starat se o Brahmse jako o normálního kluka...
Od již zmíněného kluka, který dováží potraviny, se dozvídá, že tato rodina syna opravdu měla, v osmi letech ale uhořel při požáru a zničehonic se tu pak objevila tato panenka. Od té doby uplynulo již 20 let. Z vyprávění se také dozvídá, že Brahms byl jako dítě velice...zvláštní. A že doposud není jasné, kdo zavraždil malou dívku během oslavy jeho narozenin - v den, kdy uhořel.
Ten závěr vás dostane, to mi věřte! Taky díky velkému vyvrcholení celého příběhu jsem se i přestala bát :D Nejdříve to ale bylo dost creepy, samá lekačka... Každopádně nejvíc doporučuju, je to bomba! (doufám ve druhý díl:3)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 6. března 2016 v 18:43 | Reagovat

Páni..já jsem na horory jak stvořená.
Buď na to půjdu do kina nebo si to přinejmenším stáhnu. :))

2 - monika - - monika - | Web | 10. března 2016 v 15:49 | Reagovat

... já jsem nikdy žádný horor neviděla, jsem strašpytel ...

3 Kuro Kuro | 5. června 2016 v 15:28 | Reagovat

Tenhle horor jsem si hodně oblíbila *w* A závěr je jednoznačně skvělý! Miluji Brahmse ˇ_ˇ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Delta Spirit, BVB, BMTH, Falling in Reverce, Shinedown, MyChemicalRomance, EscapeTheFate, Adam Lambert, James Blunt
Walking Dead, Chůva k pohledání, BigBang Theory, Hannibal, Sherlock, Pretty Little Liars
Twilight Saga, Dead Man, Kung-fu Panda, Alice in Wonderland, Když mi bylo poprvé 20
Čajomilec, knihy, vintage, tulipány, pandy, smoothies, Johnny Depp
Grav3yardgirl, Cian Twomey, CutiePieMarzia